TOPlist

Startovní listina - Janské Lázně - Černá hora 2017

Junioři (3)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Jiří Křeček 1998 ELEVEN RUN TEAM Česká republika
Matěj Plášil 1999 Sokol Senohraby Česká republika
Matěj Šimek 2002 Hvězda Pardubice Česká republika

Muži A (5)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Lukáš Fejk 1988 Carla.kupkolo.cz Česká republika
Jan Herda 1983 SKP Nymburk Česká republika
Aleš Lhota 1978 Pivovar Miletín Česká republika
Lukáš Paluska 1981 Příznivci běhu Stránka Česká republika
Petr Pechek 1983 TJ Maratonstav Úpice Česká republika

Veteráni B (16)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Dalibor Bartoš 1975 LIAZ Jablonec nad Nisou Česká republika
Jiří Habr 1973 Vella Team Náchod Česká republika
Petr Hanyš 1970 Česká republika
Petr Jakl 1972 Hřibojedy Česká republika
Petr Kaňovský 1976 AC Moravská Slavia Brno Česká republika
Luděk Novotný 1974 Čeština (Česká Republika) Česká republika
Jan Oberlander 1975 Sokol Senohraby Česká republika
Michal Odvárko 1974 RH Kartouzy Valdice Česká republika
Petr Špernoga 1975 Česká republika
Michal Šťastný 1976 Běhám pro radost Česká republika
František Vagenknecht 1977 Aster Jičín Česká republika
Martin Vašíček 1971 Tj Maratonstav Úpice Česká republika
Roman Vašíček 1974 Radvanice Česká republika
Pavel Vít 1971 Vella Team Náchod Česká republika
Josef Vondra 1971 Hvězda Pardubice z.s. Česká republika
Jiří Wallenfels 1972 Sokol Vinohrady Česká republika

Veteráni C (10)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Ivan Belobrad 1966 Pasivity Žamberk Česká republika
Ivo Brunclík 1958 Slovan Špindlerův Mlýn Česká republika
František Buřil 1966 Vidochov Česká republika
Radek Čipera 1964 Radvanice158 Česká republika
Bořek Jančík 1964 Svartes Hořice Česká republika
Peter Klimeš 1958 Slavoj Stará Boleslav Česká republika
Václav Kožíšek 1966 SK4Dvory České Budějovice Česká republika
Milan Pešek 1960 Carla.kupkolo.cz Česká republika
Stanislav Šrůtek 1958 TJMaratonstav Úpice Česká republika
Vladimír Vacarda 1959 ELEVEN RUN TEAM Česká republika

Veteráni D (6)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
josef leszkow 1951 maratonklub Hlinsko Česká republika
Pavel Mráček 1955 Příznivci běhu Stránka Česká republika
FRANTIŠEK PECHEK 1953 Maratonstav Úpice Česká republika
Miloš Smrčka 1954 BK Říčany Česká republika
Vítězslav Šolc 1957 BKL Machov Česká republika
Karel TREJBAL 1951 SKP Mladá Boleslav Česká republika

Veteráni E (4)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Stanislav Groh 1946 AC Vrchlabí Česká republika
petr leszkow 1944 maratonklub Hlinsko Česká republika
Josef Metelka 1944 Spartak Police Česká republika
Václav Šůcha 1946 SV Stříbro Česká republika

Ženy A (2)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Aneta Khýrová 1993 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem Česká republika
Jana Solánská 1985 TJ Maratonstav Úpice Česká republika

Veteránky B (3)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Helena Poborská 1978 PSK Olymp Praha Česká republika
Denisa Rýdlová 1982 Vella Team Náchod Česká republika
Lenka Šibravova 1982 kerteam Česká republika

Veteránky C (4)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Zdeňka Jonášová 1964 Hradecký spinning klub Česká republika
Jana Klimešová 1970 USK Praha Česká republika
Lenka Kožíšková 1966 SK4Dvory České Budějovice Česká republika
Táňa Metelková 1972 TJ Sokol Hradec Králové Česká republika

Veteránky D (3)

JménoPříjmeníRočníkKlubNárodnost
Karla Mališová 1960 USK Praha Česká republika
vlasta skalická 1951 TaH Praha Česká republika
Miloslava Vraštilová 1956 TJ MARATONSTAV Úpice Česká republika

Celkem přihlášených závodníků: 56
Startovní listina ve formátu csv: Stáhnout

CzechNET CZ s.r.o.